Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń

OFERTA

Profesjonalne zarządzanie i administro- wanie nieruchomościami oznacza w praktyce kompleksową opiekę nad kapitałem, jakim jest każda nierucho- mość. Wartość rynkowa tego więcej...

O FIRMIE

Nasza Firma istnieje na krakowskim rynku nieruchomości od 2001 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu i administrowaniu budynkami. W ciągu 10 lat istnienia stworzyliśmy więcej...

KONTAKT

Al. Z. Krasinskiego 1, pok. 615
31-111 Kraków
12 423 27 74
biuro@grennieruchomosci.pl
Biuro czynne pn - czw od 8:00 do 16:00
pt od 8:00 do 14:00

Firma Roku 2015

Firma Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń otrzymała pierwszą nagrodę statuetkę złotego Orła Polskiej Przedsiębiorczości w konkursie Firma Roku 2015.

Tytuł przyznawany przedsiębiorstwom, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie oraz zarządzanie wyróżniają się na tle konkurencji. Nagradzane firmy działają w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy oraz przy pełnym poszanowaniu norm etyki biznesowej.

Nowoczesne i rzetelne zarządzanie nieruchomościami

Nieustanny rozwój cywilizacyjny sprawia, że chcemy korzystać z coraz nowocześniejszych rozwiązań, narzędzi, by codzienne życie stawało się efektywniejsze, funkcjonalne, a koszty, jakie ponosimy utrzymując to, co dla nas najważniejsze, czyli mieszkania, domy, przekładały się na pewność, że służy to podnoszeniu wartości kapitału, jakim jest każda nieruchomość. (więcej…)

Wspólnotowi dłużnicy. Problem nie tylko zarządców budynków

Własność to nie tylko prawo, ale także obowiązki. Jednym z nich jest uiszczanie opłat. Na koniec roku 2010 zadłużenie lokatorów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, mieszkań komunalnych i TBS-ów przekroczyło 2,47 mld zł. (więcej…)

Watergate na Prądniku: spór o odczyty z wodomierzy

Przez ostatnich pięć lat lokatorzy dwóch budynków przy ul. Kluczborskiej 25 i Fieldorfa-Nila 17 mieli niesłusznie nadpłacić ponad 100 tys. zł. Tak twierdzi zarządca wspólnoty mieszkaniowej. Za wszystko wini nieprawidłowo funkcjonujące wodomierze. Sprawa ma w najbliższych tygodniach trafić do sądu.

(więcej…)

  • Copyright © 2011 grennieruchomosci.pl