Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń

OFERTA

Profesjonalne zarządzanie i administro- wanie nieruchomościami oznacza w praktyce kompleksową opiekę nad kapitałem, jakim jest każda nierucho- mość. Wartość rynkowa tego więcej...

O FIRMIE

Nasza Firma istnieje na krakowskim rynku nieruchomości od 2001 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu i administrowaniu budynkami. W ciągu 10 lat istnienia stworzyliśmy więcej...

KONTAKT

Al. Krasinskiego 1/3 pok. 615
31-111 Kraków
(012) 423 27 74
biuro@grennieruchomosci.pl
Biuro czynne pn-pt od 8:00 do 16:00

Nowoczesne i rzetelne zarządzanie nieruchomościami

Nieustanny rozwój cywilizacyjny sprawia, że chcemy korzystać z coraz nowocześniejszych rozwiązań, narzędzi, by codzienne życie stawało się efektywniejsze, funkcjonalne, a koszty, jakie ponosimy utrzymując to, co dla nas najważniejsze, czyli mieszkania, domy, przekładały się na pewność, że służy to podnoszeniu wartości kapitału, jakim jest każda nieruchomość. (więcej…)

Wspólnotowi dłużnicy. Problem nie tylko zarządców budynków

Własność to nie tylko prawo, ale także obowiązki. Jednym z nich jest uiszczanie opłat. Na koniec roku 2010 zadłużenie lokatorów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, mieszkań komunalnych i TBS-ów przekroczyło 2,47 mld zł. (więcej…)

Watergate na Prądniku: spór o odczyty z wodomierzy

Przez ostatnich pięć lat lokatorzy dwóch budynków przy ul. Kluczborskiej 25 i Fieldorfa-Nila 17 mieli niesłusznie nadpłacić ponad 100 tys. zł. Tak twierdzi zarządca wspólnoty mieszkaniowej. Za wszystko wini nieprawidłowo funkcjonujące wodomierze. Sprawa ma w najbliższych tygodniach trafić do sądu.

(więcej…)

Krakowska „afera wodna”

Nieprawidłowo funkcjonujące wodomierze w budynkach przy ul. Kluczborskiej 25 oraz Fieldorfa Nila 17 w Krakowie, przyczyniły się do nadpłaty ponad 100 000 zł przez nieświadomych niczego mieszkańców. (więcej…)

  • Copyright © 2011 grennieruchomosci.pl