Greń uzyskał ISO 9001:2008 - Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń

Greń uzyskał ISO 9001:2008

Krakowska firma Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń przeszła pomyślnie audyt umożliwiający uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2008.

ISO kojarzone z najwyższą jakością, pozwala na monitorowanie wszystkich procesów, które powinny być wykonywane według ściśle określonych planów i norm. Jesteśmy jedną z niewielu firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami, które mogą pochwalić się takim certyfikatem. Dzięki niemu mieszkańcy wspólnot, którymi się opiekujemy będą mieli pewność, że usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie – mówi Tomasz Greń, właściciel firmy.

Certyfikat przyznawany jest przez niezależną jednostkę certyfikującą na okres 3 lat. W przypadku firmy Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń audyt przeprowadziła wiodąca instytucja w zakresie normalizacji i certyfikacji – British Standards Institution, a za wdrożenie systemu odpowiada DJB Doradztwo. System Zarządzania Jakością obejmie cały obszar związany z działalnością firmy.

Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń istnieje na rynku krakowskich zarządców od 2001 roku, obecnie administruje ponad 50 wspólnot mieszkaniowych.

Źródło: www.ipis.pl

  • Copyright © 2011 grennieruchomosci.pl