Tomasz Greń – nowy administrator Parkowego Wzgórza - Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń

Tomasz Greń – nowy administrator Parkowego Wzgórza

Firma Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń z początkiem roku 2010 przejęła w administrację Osiedle Parkowe Wzgórze na Mogilanach.

Mogilany położone są na łagodnym grzbiecie Góry Mogilanskiej, ponad krakowskim hałasem i smogiem, 200 metrów nad doliną Wisły, w zacisznym miejscu. Rejon ten upodobały sobie znane osobistości, ceniąc sobie spokój i bliskość natury. W skład Parkowego Wzgórza wchodzi 100 domów jednorodzinnych. Ciekawostką jest fakt, że wszystkie uliczki wewnątrz osiedla mają w sumie długość 5 km, co sprzyja spacerom. Parkowe Wzgórze jest ogrodzone i monitorowane dzięki temu mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Tak prestiżowe osiedle nie mogło obejść się bez profesjonalnej administracji, dlatego powierzono ją krakowskiemu zarządcy posiadającemu certyfikat ISO 9001.

W nowy rok wchodzimy pełni zapału i chęci do podejmowania nowych wyzwań. Opieka nad tak ekskluzywnym osiedlem to dla nas wyróżnienie i przejaw zaufania. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu, certyfikatom i nowoczesnym systemom informatycznym, a przede wszystkim ogromnemu zaangażowaniu w to co robimy, dajemy mieszkańcom pewność, że usługi które świadczymy są na najwyższym poziomie. Jest to szczególnie ważne w tym przypadku, ponieważ Mogilany charakteryzują się specyficznym klimatem. Warunki atmosferyczne są w tym rejonie bardzo zmienne, przez co trzeba być przygotowanym na wszelkie ewentualności, szczególnie w zimie – mówi Tomasz Greń.

źródło: www.apartamenty.pl

  • Copyright © 2011 grennieruchomosci.pl