Greń na Rydlówce - Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń

Greń na Rydlówce

Firma Nieruchomości Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń przejęła pod administrację Apartamenty Oriolus przy ul. Rydlówka 44.

Budynek znajduje się około 500 m od Ronda Matecznego, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych wzdłuż rzeki Wilgi. Deweloper – Spółka Mieszkaniowa Idol zadbał o nowoczesne rozwiązania architektoniczne, co czyni apartamentowiec bardzo atrakcyjnym. Inwestycja powstała z myślą o wymagających klientach, dlatego też by zapewnić im komfort, administracja została przekazana w ręce profesjonalnej firmy.

Nowa wspólnota to kolejne wyzwanie. Wyzwanie, któremu niewątpliwie sprostamy. Szczególnie teraz gdy zdobyliśmy certyfikat ISO 9001:2008 mieszkańcy zarządzanych przez nas nieruchomości mogą mieć pewność, że usługi które świadczymy są na najwyższym poziomie. Apartamenty Oriolus zostały wybudowane w wysokim standardzie, dlatego należy już od początku zadbać o prawidłową administrację, by mogły cieszyć mieszkańców przez długie lata- mówi Tomasz Greń, właściciel firmy.

Do zadań krakowskiego zarządcy należą takie czynności jak rozliczenia, bieżące kontrole i przeglądy techniczne, naprawy i konserwacje oraz usługi porządkowe.

Źródło: www.budnet.pl

  • Copyright © 2011 grennieruchomosci.pl